غرب و شمال: 02144352231
مرکزو جنوب وشرق: 02188470364
دسترسی سریع: 09128506654

درباره ی ارتفاع نوردان ایران

کلایمر:

سالانه با گسترش شهرها شاهد افزایش چشم گیر ساختمان ها با اشکال مختلف و گوناگون مخصوصاً برج ها و ساختمان های و تاسیسات بلند مرتبه در سراسر کشور می باشیم.
با توجه به عملیات های مختلف مثل نماسازی و سیمان کاری و رنگ کاری و یا تعمیرات و نگهداری نمای ساختمان ها و تاسیسات که معمولاً از داربست های سنتی استفاده می شود، هر ساله حوادث زیادی به دلیل فقدان ایمنی در اکثر این نوع داربست ها، برای کارگران ساختمانی رخ می دهد که باعث صدمات شدید جسمی، نقص عضو و یا فوت می گردند.
لذا در خصوص انجام عملیات های مختلف بر روی نمای ساختمان، تجهیزاتی به نام کلایمر (Climber) یا داربست معلق وجود دارد که معمولا در ساختمان های بلند مرتبه قابل رویت می باشد.

چرا ارتفاع نوردان ایران را انتخاب کنید؟

شرحی بر خدمات

شست و شوی نما
شست و شوی نما
اهمیت شستشوی نما در چیست؟

به جرآت می توان گفت که در قسمت خدمات ساختمانی ، شستشو نمای ساختمان ها به شیوه کار در ارتفاع از جمله ی کار های پر متقاضی است . شرکت آسامن نیز با شاخه بندی مهارت ها و افزایش تمرکز خود در زمینه شستشوی نمای ساختمان ها سعی در برآورده کردن نیاز کارفرمایان عزیز داشته است. آیا میدانید شستشوی نمای ساختمانها و مناظر شهری اطراف از عوامل مهم و تاثیر گذار در حفظ بنا ها و نماهای ساختمانی و موثر در روحیه شهروندان ،هستند؟

آببندی نما
آببندی نما
آب بندی نما،درز بندی نما

آب بندی و درزبندی در ارتفاع ارائه دهنده خدمات صنعتی در ارتفاع و مناطق غیر قابل دسترس با استفاده از تکنیک کار با طناب ROPEWORKS آببندی و پرکردن درزها (درزبندی) جزو اصول مهندسی بوده و از اجزای لاینفک پروژه ها می باشند .نفوذ هوا (سرد و گرم) و آب به داخل ساختمان از عمده ترین دلایل کاهش آسایش ساکنین می باشد . این مشکل در کلیه ساختمان های نوساز و کهنه ساز می تواند وجود داشته باشد و مصرف سوخت را تا ۲۵% بالا می برد.

سند بلاست نما
سند بلاست نما
واتر سند بلاست، سند بلاست نما

واتر سند بلاست جهت پاکسازی و نظافت سطوحی با جرم های سخت و رسوب شده مانند دیوارهای سیمانی،آجری و ... که با واتر جت تمیز نمی شوند کاربری دارد.

همچنین از دیگر کاربری های دستگاه واتر سندبلاست مواردی چون تمیز کاری و ایجاد بستر رنگ آمیزی ( پاکسازی رسوبات آهکی و رنگ زدایی )و متشکل از دستگاه 400 بار ،آب ،سیلیس،نازل تزریق و برق 3 فاز می باشد .

بسته به جرم سطوح و رسوبات از سیلیس با دانه بندی های مخصوص به فراخور سطح مربوطه استفاده می شود . آب که با فشار بسیار بالا به سمت نازل حرکت می کند موجب جذب (مکش)دانه های سیلیس از راه شیلنگ می گردد ،لذا شاهد خروج ترکیبی از سیلیس و آب از نازل خواهیم بود . به عنوان مثال جهت رسوب زدایی بدنه کشتی از تکنیک واتر سند بلاست استفاده می کنند .

واتر به معنی آب ،سند به معنی ماسه (سیلیس) و بلاست به معنی پاشیدن می باشد . که در این پروسه دانه های سیلیس از طریق فشار آب که توسط دستگاه 400 بار (واتر جت یا واتر سند بلاست)تامین می شود به سطوح مد نظر پاشیده می شود که طی این فرآیند کلیه چربی و گرد و غبار و رسوبات موجود بر روی سطوح تمیز شده و سطحی بدور از هر گونه آلودگی خواهیم داشت .

نورپردازی و دیزاین
نورپردازی و دیزاین
جدید ترین دیزاین نورپردازی خارجی

اکثر ما برای یکبار هم که شده وارد اتاق های مخصوص گرفتن عکس شده ایم و تقریبا با فضا و تجهیزات داخلی آن کمی آشنایی داریم. یکی از تجهیزات خیلی مهم اتاق عکاسی، چراغ های مخصوص سه پایه ای است که در گوشه اتاق عکس پارک شده اند. این چراغ ها با نور یکدست و قدرت زومی که دارند کمک میکنند تا تصویر خروجی یک تصویر ایده آل باشد. بعضی از دکوراتورها خیلی دوست دارند کارهای غیرعادی انجام دهند و بینندگان را سورپرایز کنند یکی از این کارها همین حضور چراغ هایی شبیه به چراغ های مخصوص نورپردازی عکاسی در دکوراسیون داخلی منزل است.

بهره بردن از این چراغ های فانتزی باعث میشود تا دکوراسیون داخلی منزل یک طراحی هنری و صنعتی منحصر به فرد به خود بگیرد که باب طبع کسانی است که عاشق طرح های تر و تازه و نو هستند.

اجاره و فروش کلایمر
اجاره و فروش کلایمر
کلایمر و برخی از مزایای دستگاه کلایمر

کلایمر یا بالابر نفر نوعی از تجهیزات دسترسی به نمای ساختمان های بلندمرتبه، سدها، پلها، سیلوها، مخازن نفت و … بوده که بمنظور تعمیر و نگهداری، نظافت، نقاشی،سیمانکاری، رنگ کاری، نصب کامپوزیت پنل و بطورکلی بازسازی و نماسازی سازه های بلندمرتبه که امکان دسترسی به آنها دشوار می باشد استفاده می شود. استفاده از این تجهیزات به جای داربست به مراتب از نظر هزینه، زمان انجام کار و همچنین ایمنی و کاهش حوادث بسیار مفید می باشد.

پوشش درز انقطاع
پوشش درز انقطاع

همگان مي دانند که بارهای جانبی ناشی از عوامل طبيعی همچون طوفان، زلزله و نوسانات دما، از عوامل بسيار مهم تاثير گذار بر طراحی سازه ها میباشند و لازم است در خصوص ميزان تاثير گذاری آنها و پيش بينی سيستم های مقاوم در برابر آنها تمهيداتی انديشيده شود. تمامی کشورها از جمله ايران آيين نامه های مفصل و دستورالعمل هايی در خصوص نحوه محاسبه مناسب این بارهای جانبی و چگونگی کاهش اثرات آنها بر ساختمانها تدوين نموده و به مرحله اجرا گذاشته اند. يکی از موارد توصيه شده که در آيين نامه 2800 ايران (طرح ساختمانها در برابر زلزله) نيز صراحتاً بدان اشاره شده است، تاثير گذاری پلان هندسی سازه در ميزان جذب نيروهای جانبی و تشديد اثرات آن بر سازه می باشد. توجه به مسئله فوق الذکر از يکسو و در نظر گرفتن ذائقه بهره بردار در استفاده از طرح های پیچیده و زیبا از سوی ديگر، مهندسين طراح را در مقابل يک چالش بزرگ قرار ميدهد. گرايش به زيبائی و اشکال خاص و محدوديتهای اجرايی از يکسو و قرارگيری سازه های با رفتارهای ديناميکی متفاوت در کنار هم از سوی ديگر، ميتواند در هنگام وقوع زمين لرزه سازه ها را در مقابل اثرات مضاعف مخرب قرار دهند. تبدیل سازه به قطعات کوچک تر و ساده تر در پلان با به کار گیری درزهای اجرایی به عنوان یک راهکار موثر و ارزان قیمت که بار مالی مستقیم زیادی را نیز به پروژه تحمیل نمیکند می تواند در نظر گرفت، تا با این کار هم خواست کارفرما تامین گردد و هم رفتار سازه و میزان جذب نیروهای جانبی آن تحت کنترل در آید. لذا اکنون با عنايت به توضيحات فوق الذکر و کاربرد روزافزون درزهای انقطاع در پروژه های ساختمانی و صنعتی و ... مسئله جديدی که فرا روی مهندسان قرار ميگيرد چگونگی پوشش اين درزها با حفظ عملکرد فنی آنها است.