غرب و شمال: 02144352231
مرکزو جنوب وشرق: 02188470364
دسترسی سریع: 09128506654

ارتفاع نوردان

کدام روش برای دسترسی ایمن و به صرفه در ارتفاعات صنعتی و کار در ارتفاع مناسب است؟
داربست ، بالابر ، جرثقیل و....؟ آیا جایگزین ایمن تر ، سریعتر وجود دارد؟

ایــمنـی در ارتـفـاعــات صـنـعـتـی ، میبایست در حدی باشدکه به هیچ وجه کـلـیـات کار و پروژه را تحت تاثیر قرار ندهد ، زمان بر نباشد و توجیه اقتصادی داشته باشد. علم دسترسی با طناب در صنعت ، تمامی این مراتب را با قوانین و اســتانـدارهای به روز دنـیـا در صـنـعت امـروز، فراهم کـرده اسـت . شاید درنگاه اول بسیار شبیه به شاخه ورزشی این سیستم (سنگنوردی) باشد،اما حقیقت این است که دسترسی با طناب و کار در ارتفاع در صنعت کاملا مجزا از سیستمهای ورزشی میباشد و به هیچ وجه اهدافی همچون هیجان و یا تفریح ، مد نظر قرار نمیگیرد در واقع سیستم دسترسی باطناب در صنعت و یا همان کار در ارتفاع ، علم و تجهیزاتی کاملا متفاوت و کارآمد برای دسترسی ایمن درصنعت و همراه با استانداردهای صنعتی میباشد. شرکت دسترسی با طناب به همراه تکنسین های آموزش دیده و متخصص بین المللی ، آمادگی اجرای پروژه ها و هرگونه بازدید رایگان و ایجاد دسترسی در پروژه های گوناگون از جمله نقاشی صنعتی، رول پلاک سنگ نما، آچار کشی و نصب سازه فضایی، سند پلاست سازه های مختلف ، مشینگ و استحکام سازی و دیگر خدمات صنعتی را دارا میباشد.

برخی از خدمات ارتفاع نوردان ایران

شست و شوی نما

اهمیت شستشوی نما در چیست؟

به جرآت می توان گفت که در قسمت خدمات ساختمانی ، شستشو نمای ساختمان ها به شیوه کار در ارتفاع از جمله ی کار های پر متقاضی است . شرکت آسامن نیز با شاخه بندی مهارت ها و افزایش تمرکز خود در زمینه شستشوی نمای ساختمان ها سعی در برآورده کردن نیاز کارفرمایان عزیز داشته است.

آیا میدانید شستشوی نمای ساختمانها و مناظر شهری اطراف از عوامل مهم و تاثیر گذار در حفظ بنا ها و نماهای ساختمانی و موثر در روحیه شهروندان ،هستند؟


تماس برای شست و شوی نمای ساختمان

آببندی نما

آب بندی نما،درز بندی نما

آب بندی و درزبندی در ارتفاع ارائه دهنده خدمات صنعتی در ارتفاع و مناطق غیر قابل دسترس با استفاده از تکنیک کار با طناب ROPEWORKS
آببندی و پرکردن درزها (درزبندی) جزو اصول مهندسی بوده و از اجزای لاینفک پروژه ها می باشند .نفوذ هوا (سرد و گرم) و آب به داخل ساختمان از عمده ترین دلایل کاهش آسایش ساکنین می باشد . این مشکل در کلیه ساختمان های نوساز و کهنه ساز می تواند وجود داشته باشد و مصرف سوخت را تا ۲۵% بالا می برد.


تماس جهت آببندی نما

سند بلاست نما

واتر سند بلاست، سند بلاست نما

واتر سند بلاست جهت پاکسازی و نظافت سطوحی با جرم های سخت و رسوب شده مانند دیوارهای سیمانی،آجری و ... که با واتر جت تمیز نمی شوند کاربری دارد.
همچنین از دیگر کاربری های دستگاه واتر سندبلاست مواردی چون تمیز کاری و ایجاد بستر رنگ آمیزی ( پاکسازی رسوبات آهکی و رنگ زدایی )و متشکل از دستگاه 400 بار ،آب ،سیلیس،نازل تزریق و برق 3 فاز می باشد .
بسته به جرم سطوح و رسوبات از سیلیس با دانه بندی های مخصوص به فراخور سطح مربوطه استفاده می شود .
آب که با فشار بسیار بالا به سمت نازل حرکت می کند موجب جذب (مکش)دانه های سیلیس از راه شیلنگ می گردد ،لذا شاهد خروج ترکیبی از سیلیس و آب از نازل خواهیم بود . به عنوان مثال جهت رسوب زدایی بدنه کشتی از تکنیک واتر سند بلاست استفاده می کنند .
واتر به معنی آب ،سند به معنی ماسه (سیلیس) و بلاست به معنی پاشیدن می باشد . که در این پروسه دانه های سیلیس از طریق فشار آب که توسط دستگاه 400 بار (واتر جت یا واتر سند بلاست)تامین می شود به سطوح مد نظر پاشیده می شود که طی این فرآیند کلیه چربی و گرد و غبار و رسوبات موجود بر روی سطوح تمیز شده و سطحی بدور از هر گونه آلودگی خواهیم داشت .


تماس جهت سند بلاست نما

نورپردازی و دیزاین

جدید ترین دیزاین نورپردازی خارجی

اکثر ما برای یکبار هم که شده وارد اتاق های مخصوص گرفتن عکس شده ایم و تقریبا با فضا و تجهیزات داخلی آن کمی آشنایی داریم. یکی از تجهیزات خیلی مهم اتاق عکاسی، چراغ های مخصوص سه پایه ای است که در گوشه اتاق عکس پارک شده اند. این چراغ ها با نور یکدست و قدرت زومی که دارند کمک میکنند تا تصویر خروجی یک تصویر ایده آل باشد. بعضی از دکوراتورها خیلی دوست دارند کارهای غیرعادی انجام دهند و بینندگان را سورپرایز کنند یکی از این کارها همین حضور چراغ هایی شبیه به چراغ های مخصوص نورپردازی عکاسی در دکوراسیون داخلی منزل است.
بهره بردن از این چراغ های فانتزی باعث میشود تا دکوراسیون داخلی منزل یک طراحی هنری و صنعتی منحصر به فرد به خود بگیرد که باب طبع کسانی است که عاشق طرح های تر و تازه و نو هستند.


تماس جهت نورپردازی

اجاره و فروش کلایمر

کلایمر و برخی از مزایای دستگاه کلایمر

کلایمر یا بالابر نفر نوعی از تجهیزات دسترسی به نمای ساختمان های بلندمرتبه، سدها، پلها، سیلوها، مخازن نفت و … بوده که بمنظور تعمیر و نگهداری، نظافت، نقاشی،سیمانکاری، رنگ کاری، نصب کامپوزیت پنل و بطورکلی بازسازی و نماسازی سازه های بلندمرتبه که امکان دسترسی به آنها دشوار می باشد استفاده می شود. استفاده از این تجهیزات به جای داربست به مراتب از نظر هزینه، زمان انجام کار و همچنین ایمنی و کاهش حوادث بسیار مفید می باشد.

 • • کاهش هزینه و خطرات جانی نسبت به استفاده از داربست
 • • دسترسی مطمئن و آسان به محل مورد نظر
 • • تسریع در پیشرفت کار و جابجایی آسان تجهیزات
 • • قابل طراحی جهت سبد به صورت شکل های مختلف هندسی
 • • دسترسی به نقاط بسیار بلند و غیر قابل دسترس
 • • جابجای پرسنل و تجهیزات به محل مورد نظر
 • • مونتاژ و دمونتاژ سریع دستگاه
 • • قابلیت کار تا ارتفاع مورد نظر

 • سفارش کلایمر

  تصاویری از سرویس های ارتفاع نوردی