غرب و شمال: 02144352231
مرکزو جنوب وشرق: 02188470364
دسترسی سریع: 09128506654

ضد آب سازی سطوح با فن آوری نانو (خدمات راپل)

ارتفاع نوردان ایران مجری ضد آب سازی کامل سطوح ، ساختمان ها و سازه ها با فناوری نانو

ارایه خدمات راپل ،کار در ارتفاع با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب

یک ساختمان محافظت نشده وقتی در برابر بارانی با سرعت 32 کیلومتر در ساعت قرار گیرد می تواند طی مدت 6 ساعت بیش از 10 لیتر آب به ازای هر متر مربع را جذب نماید .یک سازه بتنی در همین شرایط تقریبا 20 لیتر آب جذب خواهد کرد .جذب آب باران صدمات متعدد و جبران ناپذیری را به ساختمان وارد می آورد .

صدمات ناشی از آب

الف-صدمات ظاهری ناشی از آ ب

1-شوره زدگی 2-پوسته پوسته شدن رنگ 3-قارچ ها 4-کپک ها 5-کثیف شدگی زود هنگام

ب -صدمات ساختاری ناشی از آ ب

1- واکنش سیلیکات قلیایی 2-یخ زدگی و ذوب شدن پیاپی در مصالح 3-کربونیزاسیون / باران های اسیدی / سولفاته شدن 4-خردگی آهن آلات به کار رفته در اسکلت ساختمان 5-ایجاد ترک در اثر کاهش انعطاف و افزایش حجم

ضد آب کننده چیست ؟

ضد آب کننده (زایکوسیل) نسل جدید فناوری نانو است که برای ضد آب سازی سطوح ،بتن و مصالح ساختمانی طراحی و ساخته شده و جایگزین سیستم های سنتی ایزولاسیون شده است .

ضد آب کننده 100 درصد سیلان ،نانو تکنولوژی ،محلول در آب و دوستدار محیط زیست می باشد . این فناوری با ایجاد واکنش و نفوذ تا عمق 2 میلیمتر منافذ بتون یا سطوح سیمانی، آجری ،سنگی و ...پوشش ضد آب بصورت 360 درجه (اولین بار در دنیا)ایجاد کرده و باعث تشکیل غشای یک پارچه و غیر قابل نفوذ در برابر نشتی می شود ،بدین معنی که بهره بردار می تواند یک ساختمان را از پی تا بام با استفاده از این فناوری ایزولاسیون و آب بندی کند .

این محصول از تکنولوژی موجود در طبیعت الگوبرداری شده و رفتاری مانند اثر آب گریزی برگ گل نیلوفر آبی را دارد .

این فناوری ضد آب سازی ،قابلیت تنفس سطوح وسازه را حفظ می کند ،در حالی که آب نمی تواند به داخل نفوذ کند ،بخار آب می تواند خارج شود .

این محصول (ضد آب کننده) سه ویژگی برتر لازم برای مواد ضد آب کننده را در خود دارد زیرا :

نانو تکنولوژی است و لایحه های زیرین غیر آلی را در سطح مولکولی ضد آب می کند . دوستدار محیط زیست است و به صورت محلول در آب استفاده می شود . بر پایه شیمی ارگانوسیلیکون می باشد و یک ماده واکنشی است ،بنابراین با سطح زیر لایه غیر آلی واکنش داده و پس از انجام واکنش جزئی از ساختار آن می شود به همین دلیل ماندگاری طولانی را بوجود می آورد.

محصول ضد آب کننده دارای تائیدیه های از آزمایشگاه ها و سازمان های معتبر بین المللی می باشد . ASTM –DIN-ISO-IS


خصوصیات ضد آب کننده :

این محصول ترکیب منحصر به فردی دارد که در برابر تخریب ناشی از اشعه فرا بنفش خورشید ،تغییرات دمایی و بارش مداوم باران مقاوم است و به خاطر قدرت نفوذ ذرات نانو آن قادر است در برابر سایش باد مقاومت کرده و خاصیت آب گریزی را برای مدت های طولانی حفظ نماید . همچنین (خود و محلول ضد آب کننده) غیر قابل اشتعال است و اعمال آن به راحتی با برس ،غلطک و اسپری بدون فشار امکان پذیر خواهد بود و هیچ وسیله یا اقدام ایمنی خاصی برای کاربرد این ماده لازم نیست . ضد آب کننده در آب محلول می شود و یک محلول شفاف مثل آب تشکیل می دهد و با سطوح ( بتن ،مصالح ساختمانی و ...) پیوند شیمیایی ایجاد می کند و هنگامیکه خشک گردید خود را با آن تطبیق می دهد تا سطح را دربرابر آب ورودی محافظت کند .


برخی از کاربردهای فن آوری ضد آب کننده :

کاربردهای عمومی ضد آب کننده :

 • ساختمان های موجود و قدیمی
 • سطوح موزائیکی
 • ورقه های سیمانی سقفی
 • محل های فرش شده با بتن
 • استخر ،سونا و جکوزی
 • آثار گلی ،کاشی و سفال ها
 • سنگ های طبیعی و مصنوعی
 • آجرهای بدون حفاظ
 • مناطق ساحلی
 • کاربردهای تجاری و بازرگانی ضد آب کننده :

 • برج های خنک کننده
 • تصفیه خانه فاضلاب
 • لوله های سیمانی و بتنی
 • پله ها
 • تراورس های خط آهن
 • تقاطع های غیر همسطح
 • تونل ها
 • باراندازها
 • کارخانه های کشتی سازی
 • مشکلات مرتبط با آب :

  بیشتر مصالح ساختمانی تخلخل بسیاری دارند و در سطح دارای گروه های هیدرو کسیل هستند . این گروه های هیدروکسیل بخاطر شباهت با ساختار آب و ویژگی آب دوستی جاذب آب هستند . بنابراین بیشتر مصالح ساختمانی به راحتی خیس می شوند و در منافذشان آب جذب می کنند .اندازه ملکول آب 0.18 نانومتر است (نانومتر معادل 0.00018 میکرون می باشد ) .
  از طرفی اندازه منافذشان در بیشتر مصالح ساختمانی بین 5 تا 200 نانومتر است و همچنین اندازه بیشتر آلاینده ها چون اسیدها ،کلریدها و سولفات ها بین 1 تا 2 نانومتر می باشد حتی در بتن و سنگ فشرده اندازه منافذ بسیار بزرگتر از آب است و با توجه به خاصیت آب دوستی مصالح ساختمانی امکان ورود آسان آب را فراهم می کند .

  رنگ و روغن مخصوص چوب ترمو

  نکته ای که در باره این محصول وجود دارد،این است که اشعه uv آفتاب پس از چند سال رنگ آن را به خاکستری مبدل می کند.برای جلوگیری از این مشکل شرکت نماشویی ایران از رنگ وروغن های مخصوص چوب ترمو (با رنگ دانه های حلال در روغن- با تنوع رنگهای چوب) که فاقد هرگونه ریشه شیمیایی می باشد استفاده می‌کند .

  و کلیه خدمات اجرایی در مقابل آب ، حشرات چوبخوار و پوسيدگي و رنگ ضمانت ميگردد .

  رنگ و روغن چوب ترمووود مقاوم در برابر اشعه uv آفتاب :

  چوبهای ترمووود از جنس کاج در برابر تمامی عوامل جوی و آب و هوایی در محیط های خارجی مقاوم هستند ولی قبل از نصب در فضاهای خارجی به منظور مقاوم سازی در برابر اشعه آفتاب (UV) و جلوگیری از تغییر رنگ چوب حتماً می بایست با رنگهای مخصوص ترمووود رنگ شده و سپس نصب شوند .

  این رنگ و روغن ها جزو عملیات تکمیلی فرایند ترمووود بوده و از هرگونه تغییر رنگ چوب و از دست دادن رنگ دانه های آن جلوگیری می نماید .

  چوبهای ترمووود از جنس زبان گنجشک نیز در برابر تمامی عوامل جوی و آب و هوایی محیطهای خارجی مقاوم هستند ولی استفاده از روغن های شرکت نماشویی ایران بر روی آن باعث ایجاد مقاومت بسیار بالا در مقابل اشعه UV آفتاب و همچنین حفظ زیبایی آن می گردد .

  روغن های شرکت نماشویی ایران دارای تنوع رنگی می باشند. همچنین بافت اصلی چوب را حفظ نموده و تنوع بالای آن قدرت انتخاب مشتری را افزایش می دهد .

  کلیه روغن های مذکور، محصول شرکت نماشویی ایران می باشند و برای محافظت سطحی چوب های ترمو می باشد .

  روغن و رزین نمای چوبی بیرونی :

  روغن و رزین براق کننده وپوشش دهنده چوب مخصوص نمای بیرونی : این محصول علاوه بر جلادهی نمای چوب موجب مقاومت فوق العاده نمای چوب در برابر هوای سرد و گرم می شود.

  استفاده از روغن و رزین براق کننده نمای چوب هیچگونه تغییری ساختاری در چوب ایجاد نمی کند بلکه باعث جلای بهترنمای چوب خواهد شد.

  خصوصیات روغن و رزین نمای چوب بیرونی :

 • روغن و رزین براق کننده نمای چوبی آنتی باکتریال بوده و از رشد ونمو هرگونه باکتری و جلبک جلوگیری می کنند.
 • روغن و رزین براق کننده نمای چوبی با پوشش نازک روی نمای چوب علاوه بر جلوه رنگ طبیعی موجب ضد آب شدن چوب می گردد.
 • روغن و رزین براق کننده نمای چوبی آنتی یوی بوده و بر اثرتابش نور آفتاب آسیب نمی بیند وپوسته نمی گردد. • فروش و اجاره انواع کلایمر

  جهت کسب اطلاع از مشخصات و قیمت انواع کلایمر های منوریل، روف کار، تلسکوپی، پانتوگراف و ... با شماره های شرکت تماس بگیرید.
  فروش و اجاره انواع کلایمر
  ست کامل کلایمر دستی با سبد فلزی

  کلایمر اجاره ای برقی - کلایمر اجاره ای دستی - فروش کلایمر - اجاره کلایمر - کلایمر اجاره ای برقی - کلایمر اجاره ای دستی - فروش کلایمر - اجاره کلایمر - کلایمر اجاره ای برقی

  فروش و اجاره انواع کلایمر
  ست کامل کلایمر برقی با سبد فلزی (تیپ 1)

  کلایمر اجاره ای برقی - کلایمر اجاره ای دستی - فروش کلایمر - اجاره کلایمر - کلایمر اجاره ای برقی - کلایمر اجاره ای دستی - فروش کلایمر

  فروش و اجاره انواع کلایمر
  ست کامل کلایمر برقی با سبد فلزی (تیپ 2)

  کلایمر اجاره ای دستی - فروش کلایمر - اجاره کلایمر - کلایمر اجاره ای برقی - کلایمر اجاره ای دستی

  فروش و اجاره انواع کلایمر
  اجاره کلایمر برقی با سبد فلزی

  روش کلایمر - اجاره کلایمر - کلایمر اجاره ای برقی - کلایمر اجاره ای دستی - فروش کلایمر - اجاره کلایمر  کلمات کلیدی کلایمر

  کلایمر اجاره ای برقی ، کلایمر اجاره ای دستی ، فروش کلایمر ، اجاره کلایمر ، کلایمر اجاره ای برقی ، کلایمر اجاره ای دستی ، کلایمر